Dragonslive

Zanurkuj w przygodę!

Ogłoszenie

WITAJ PRZYBYSZU! Właśnie znalazłeś się w samym środku niesamowitej przygody... Na początku może się to wydawać trochę skomplikowane, ale mam nadzieję, że ci się u nas spodoba. No to... do dzieła! Zarejestruj się JUŻ TERAZ!

#1 2013-06-06 21:18:28

ju1000

Administrator, Najlepszy Smoczy Opiekun

Punktów :   

Luźny Wątek

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia, konkursy i pytania związane z grą. Ten wątek służy do luźnych pogaduszek, ale uwaga!!!! NA TEMAT GRY. Aha i jeszcze jedno. Nie przeklinajcie, proszę. Uwierzcie, ja na prawdę nie lubię zakładać graczom banów.
Tak więc... Na dobry początek mam dla was... Konkursiiiiiik!
Chodzi o coś w rodzaju ,,hasła'' naszej gry, takiego ,,tekstu'' opisującego Dragonslive. Najlepiej żeby było krótkie i rymowane . Wiecie, takie hasło reklamowe zachęcające nowych graczy do dołączenia. Kto napisze takie coś najlepiej otrzyma darmową rzecz ze sklepiku! Ale co to będzie, to już niespodzianka ^^.

Offline

 

#2 2013-06-08 16:12:30

ju1000

Administrator, Najlepszy Smoczy Opiekun

Punktów :   

Re: Luźny Wątek

Niniejszym oświadczam, że Electro opuścił bramy Dragonslive. Teraz moją ukochaną smoczycą jest Saphira - spójrzcie na zakładkę ,,smoki''. Artemis, lepiej zmień też profil swojego smoka...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubbakugan.pun.pl www.ticlass.pun.pl www.battlecraft.pun.pl www.avadakedavra.pun.pl www.jaruga.pun.pl