Dragonslive

Zanurkuj w przygodę!

Ogłoszenie

WITAJ PRZYBYSZU! Właśnie znalazłeś się w samym środku niesamowitej przygody... Na początku może się to wydawać trochę skomplikowane, ale mam nadzieję, że ci się u nas spodoba. No to... do dzieła! Zarejestruj się JUŻ TERAZ!

#1 2013-06-02 15:24:55

ju1000

Administrator, Najlepszy Smoczy Opiekun

Punktów :   

Szkolenie

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20091230193318/dziedzictwo/pl/images/1/18/Saphira%26Eragon.jpg

Szkolenie jest bardzo ważną rzeczą. Każdy Smoczy Opiekun, jeśli chce dbać o potrzeby swojego gada powinien na nim... jeździć. Tak, tak, jeździć. a raczej latać. Smoki mają zagłębienie w miejscu, gdzie szyja styka się z grzbietem, gdzieś w okolicy karku, za kłębem. Tam może dosiąść go jeździec. Ale zanim wyruszysz na wspaniałą podróż pod chmurami musisz wyszkolić bestię - w przeciwnym razie może się to źle skończyć...
Wybierz więc opcję szkolenia i napisz post obrazujący trening swego smoka. Pamiętaj, żeby ładnie i barwnie to opisać . Oto krótkie przykładowe opowiadanie wymyślone przeze mnie:

- No dalej, Saphira! - krzyknęłam, a smoczyca poszybowała nad stosem drągów z zadziwiającą szybkością. Po wykonaniu zadania usiadła na dziedzińcu i spojrzała na mnie wyczekująco.
- Nie myśl, że to koniec! - zaśmiałam się. - W treningu szybkości liczy się nie tylko szybkość latania. Musisz też szybko biegać i szybko ziać ogniem. Musisz też mieć refleks.
Po godzinie treningu zauważyłam, że Saphira ma do tego zadziwiający dryg.
- No dobrze. Wystarczy. - powiedziałam i z podziwem pogładziłam ręką gładkie, twarde i lśniące niczym stal turkusowe łuski gada. Po chwili wahania przesunęłam nogę nad zagłębieniem przy karku Saphiry. Zanim się obejrzałam, siedziałam już na smoczycy, która powoli wznosiła się w powietrze. Uczucie było nie do opisania. Czułam niesamowitą wolność, radość z latania na smoku, aż chciało mi się krzyczeć.
- Dziękuję, Saphiro! - szepnęłam i rozkoszowałam się lotem.



A oto opcje treningu:

*Szybkość
*Siła fizyczna
*Siła psychiczna
*Magia
*Charyzma
*Inteligencja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fir0.pun.pl www.shamanking.pun.pl www.thewest-info.pun.pl www.pyrzyce.pun.pl www.simy.pun.pl